NABÓR

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia  Autor: Justyna
luty 28th, 2022
 rekrutacja
Drodzy Rodzice! 😊 Już 1 marca startuje rejestracja online, dzięki której możecie zapisać swoje pociechy do naszego przedszkola na nadchodzący rok szkolny 2022/2023. Z otwartymi ramionami i dużą ilością uśmiechu powitamy w Szósteczce zarówno Maluszki, czyli świeżo upieczonych przedszkolaków, jak i dzieci, które zechcą dołączyć do grup 4, 5 i 6-latków. 🥰👧🧒
 
Jak więc zabrać się za wspomnianą rejestrację?! 👇
 
Przede wszystkim zapiszcie sobie ten link:
 
To właśnie na powyższej stronie, bez wychodzenia z domu, wygodnie siedząc przed komputerem, będziecie mogli dokonać zapisu dziecka do wybranej placówki. 💻 Zapisy odbywają się wyłącznie online! Dokładną instrukcję kroków, które musicie wykonać podczas tego procesu znajdziecie na poniższej grafice. Wystarczy w nią kliknąć, by zobaczyć powiększony widok☺️ Umieściliśmy na niej także obowiązujące terminy rejestracji i potwierdzenia wyboru przedszkola. Mamy nadzieję, że ta krótka instrukcja pomoże Wam bezstresowo przejść wszystkie etapy zapisu do naszego przedszkola. 👌
JAK ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO DO SZÓSTECZKI?
1. START REKRUTACJI; Już od 1 marca od godziny 8:00 możesz online wprowadzić do systemu wniosek o rejestrację Twojego dziecka- kandydata na przedszkolaka.
2. REJESTRACJA: Dokonasz jej za pomocą swojego komputera i strony www do której skieruje cię link w poście. Masz na to czas od 1 do 15 marca.
3. LISTA KANDYDATÓW: Pojawi się na stronie rekrutacji już 31 marca. Sprawdź czy znajduje się na niej twoja pociecha!
4.POTWIERDZENIE: Odwiedź nasze przedszkole by potwierdzić, że wybierasz właśnie Szósteczkę. Czekamy na Ciebie od 31 marca do 08 kwietnia!
5. KONIEC REKRUTACJI: Publikacja oficjalnej listy nowych przedszkolaków Szósteczki nastąpi 13 kwietnia na stronie rekrutacji!
Dla spóźnialskich dodamy, że rekrutacja uzupełniająca trwa od 01.06 do 09.06 i będzie odbywać się także pod wyżej podanym adresem internetowym. Radzimy jednak nie zwlekać i zapisać sobie w kalendarzu zbliżającą się datę rozpoczęcia rejestracji, czyli poniedziałek 1 marca. 🗓
 
W razie pytań zachęcamy Was do kontaktu telefonicznego pod numerem 15 822 00 86. ☎ Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.
 
Mamy szczerą nadzieję, że już we wrześniu spotkamy się z Waszymi pociechami, by wspólnie bawić się i uczyć, odkrywając świat. <3 Więcej o naszym przedszkolu, podejmowanych aktywnościach, przepięknym należącym do nas ogrodzie i boisku, a także o atmosferze Szósteczki dowiecie się przeglądając naszego Facebooka https://www.facebook.com/przedszkole6tbg i stronę internetową.
 
Do zobaczenia! 🤩