Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia  Autor: Justyna
Maj 7th, 2020

SZANOWNI RODZICE.

 

Informuję, że decyzją Prezydenta Miasta Tarnobrzega żłobki i przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Tarnobrzeg nie zostaną otwarte z dniem 11.05.2020.                                                     
Decyzja o terminie wznowienia działalności żłobków i przedszkoli zostanie podjęta dopiero po zapewnieniu wszystkich niezbędnych dla bezpieczeństwa dzieci i pracowników środków oraz spełnieniu szczegółowych wymogów Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnobrzegu a także po zaopiniowaniu przygotowanych przez dyrektorów placówek procedur przez Komisję Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska oraz Komisję Oświaty, Kultury i Sportu.

 

Bożena Błasiak

Dyrektor Przedszkola Nr 6