‘Aktualności’

OGŁOSZENIE

czwartek, kwiecień 14, 2022

Poznaj ……………………………..
poznaj-nowa-strone-naszego-przedszkola_text-e1488190946394

Szanowni Państwo oddajemy wam nową stronę internetową na której mogą się Państwo jeszcze lepiej zapoznać z naszą ofertą. Mamy nadzieję że wygodnie i szybko będą się mogli zapoznać z informacjami o naszej placówce.

 

https://przedszkole6.schoolpage.pl/ogloszenia/

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia |NABÓR

poniedziałek, luty 28, 2022
 rekrutacja
Drodzy Rodzice! 😊 Już 1 marca startuje rejestracja online, dzięki której możecie zapisać swoje pociechy do naszego przedszkola na nadchodzący rok szkolny 2022/2023. Z otwartymi ramionami i dużą ilością uśmiechu powitamy w Szósteczce zarówno Maluszki, czyli świeżo upieczonych przedszkolaków, jak i dzieci, które zechcą dołączyć do grup 4, 5 i 6-latków. 🥰👧🧒
 
Jak więc zabrać się za wspomnianą rejestrację?! 👇
 
Przede wszystkim zapiszcie sobie ten link:
 
To właśnie na powyższej stronie, bez wychodzenia z domu, wygodnie siedząc przed komputerem, będziecie mogli dokonać zapisu dziecka do wybranej placówki. 💻 Zapisy odbywają się wyłącznie online! Dokładną instrukcję kroków, które musicie wykonać podczas tego procesu znajdziecie na poniższej grafice. Wystarczy w nią kliknąć, by zobaczyć powiększony widok☺️ Umieściliśmy na niej także obowiązujące terminy rejestracji i potwierdzenia wyboru przedszkola. Mamy nadzieję, że ta krótka instrukcja pomoże Wam bezstresowo przejść wszystkie etapy zapisu do naszego przedszkola. 👌
JAK ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO DO SZÓSTECZKI?
1. START REKRUTACJI; Już od 1 marca od godziny 8:00 możesz online wprowadzić do systemu wniosek o rejestrację Twojego dziecka- kandydata na przedszkolaka.
2. REJESTRACJA: Dokonasz jej za pomocą swojego komputera i strony www do której skieruje cię link w poście. Masz na to czas od 1 do 15 marca.
3. LISTA KANDYDATÓW: Pojawi się na stronie rekrutacji już 31 marca. Sprawdź czy znajduje się na niej twoja pociecha!
4.POTWIERDZENIE: Odwiedź nasze przedszkole by potwierdzić, że wybierasz właśnie Szósteczkę. Czekamy na Ciebie od 31 marca do 08 kwietnia!
5. KONIEC REKRUTACJI: Publikacja oficjalnej listy nowych przedszkolaków Szósteczki nastąpi 13 kwietnia na stronie rekrutacji!
Dla spóźnialskich dodamy, że rekrutacja uzupełniająca trwa od 01.06 do 09.06 i będzie odbywać się także pod wyżej podanym adresem internetowym. Radzimy jednak nie zwlekać i zapisać sobie w kalendarzu zbliżającą się datę rozpoczęcia rejestracji, czyli poniedziałek 1 marca. 🗓
 
W razie pytań zachęcamy Was do kontaktu telefonicznego pod numerem 15 822 00 86. ☎ Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.
 
Mamy szczerą nadzieję, że już we wrześniu spotkamy się z Waszymi pociechami, by wspólnie bawić się i uczyć, odkrywając świat. <3 Więcej o naszym przedszkolu, podejmowanych aktywnościach, przepięknym należącym do nas ogrodzie i boisku, a także o atmosferze Szósteczki dowiecie się przeglądając naszego Facebooka https://www.facebook.com/przedszkole6tbg i stronę internetową.
 
Do zobaczenia! 🤩

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia |POMAGAMY UKRAINIE

poniedziałek, luty 28, 2022

Drodzy Rodzice!

Od 01 marca
w naszym przedszkolu zostanie przeprowadzona zbiórka
najpotrzebniejszych rzeczy
w ramach akcji POMAGAMY UKRAINIE

ZBIERAMY:

1.Pościel, koce, śpiwory, poduszki, kołdry

2.Środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i opatrunkowe

3.Środki higieny osobistej: mydła, szampony, żele pod prysznic, dezodoranty, pasty i szczoteczki do zębów, podpaski, wkładki, tampony, pampersy, chusteczki nawilżające.

Wszystkie dary zostaną przekazane do Tarnobrzeskiego Centrum Wolontariatu w Tarnobrzegu.

ZACHĘCAMY DO POMOCY!
pomoc-dla-ukrainy-komunikat-850

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia |Zarządzenie nr 16/2022 Prezydenta Miasta Tarnobrzega z dnia 14 stycznia 2022r. w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do przedszkoli w roku szkolnym 2022/2023 prowadzonych przez Gminę Tarnobrzeg.

czwartek, styczeń 27, 2022

ZARZĄDZENIE NR 16/2022

Prezydenta Miasta Tarnobrzega

z dnia 14 stycznia 2022 r.

w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do przedszkoli w roku szkolnym 2022/2023 prowadzonych przez Gminę Tarnobrzeg.

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1372 i 1834) oraz art. 154 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 29 ust.2 pkt.2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r. poz. 1082) zarządzam, co następuje:

§ 1. Określa się terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do przedszkoli w roku szkolnym 2022/2023 stanowiące załącznik do zarządzenia.

§ 2. Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Tarnobrzeg w roku szkolnym 2022/2023 podaje się do publicznej wiadomości poprzez udostępnienie na stronie internetowej Urzędu Miasta Tarnobrzega www.tarnobrzeg.pl, na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Tarnobrzega oraz na tablicy ogłoszeń i stronach internetowych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Tarnobrzeg.

§ 3. Wykonanie zarządzenia powierza się Naczelnikowi Wydziału Edukacji, Zdrowia, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Tarnobrzega.

§ 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Załącznik do Zarządzenia Nr 16/2022
Prezydenta Miasta Tarnobrzega

z dnia 14 stycznia 2022r.

https://prawomiejscowe.pl/api/file/GetZipxAttachment/648/2106857/preview

Prezydent Miasta Tarnobrzega

Dariusz Bożek

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia |ZAPROSZENIE

wtorek, styczeń 25, 2022
KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW NA BAL KARNAWAŁOWY
KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU
04.02.2022
W GODZINACH 09:00 DO 12:00
– PROSIMY RODZICÓW O PRZYGOTOWANIE STROJÓW DLA DZIECI
– W TYM DNIU FOTOGRAF BĘDZIE WYKONYWAŁ DZIECIOM ZDJĘCIA
– BAL KARNAWAŁOWY ZE WZGLĘDÓW EPIDEMIOLOGICZNYCH ODBĘDZIE SIĘ Z ZACHOWANIEM ZASAD BEZPIECZEŃSTWA ORAZ REŻIMU SANITARNEGO W OBRĘBIE JEDNEJ GRUPY PRZEDSZKOLNEJ PO 30-40 MINUT.

karnawal

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia |« Previous Entries